دستور بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری صادر شد/ ترمیم تخصصی کارکنان قراردادی نیز آماده ابلاغ شد
نفت‌خوان چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ 11 ماه قبل

دستور بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری صادر شد/ ترمیم تخصصی کارکنان قراردادی نیز آماده ابلاغ شد

خبرنگار انرژی نیوز با حضور در وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران آخرین وضعیت ابلاغ دستورعمل ترمیم تخصصی کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت را از بزرگان صنعت نفت پیگیری کردند. 💎 بر اساس آخرین نشست شورای اداری و استخدامی صنعت نفت که هفته جاری برگزار شده و با اصلاح برخی از بندهای دستورعمل […]

خبرنگار انرژی نیوز با حضور در وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران آخرین وضعیت ابلاغ دستورعمل ترمیم تخصصی کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت را از بزرگان صنعت نفت پیگیری کردند.

💎 بر اساس آخرین نشست شورای اداری و استخدامی صنعت نفت که هفته جاری برگزار شده و با اصلاح برخی از بندهای دستورعمل ترمیم تخصصی، این دستورعمل بالاخره پس از گذشت چهار ماه تاخیر آماده ابلاغ شده و اگر اتفاق خاصی نیافتد این دستورعمل باید تا چند روز آینده ابلاغ شود.

💎 درباره زمان بندی پرداخت ترمیم تخصصی، احتمال پرداخت ترمیم تخصصی و بک پی آن با حقوق دی ماه بعید به نظر می‌رسد و در خوشبینانه‌ترین حالت این دستورعمل دی ماه امسال ابلاغ خواهد شد.

💎 با توجه به ممنوعیت هرگونه اضافه پرداخت به کارکنان دولت در اسفندماه هر سال، به نظر می‌رسد ترمیم تخصصی و بک پی آن با حقوق بهمن ماه پرداخت شود اما واقعیت غیرقابل انکار آن است که ترمیم تخصصی دیر و یا زود کام کارکنان قراردادی را شیرین می‌کند اما به اصطلاح سوخت و سوز ندارد.

💎 نکته مهم آن است که با راست آزمایی گسترده انجام شده تقریبا تمامی کارکنان عملیاتی مشمول این ترمیم خواهند شد و طرح گنجاندن دوستان و اقوام در برخی از لیست‌های اعلامی شرکت‌های تابعه وزارت نفت شکست خورده است. (جزئیات کامل پروژه جالب راست آزمایی پس از ابلاغ منتشر می‌شود)

💎 خبر مهم دیگر آن است که به پیشنهاد یکی از بزرگان صنعت نفت و موافقت وزیر نفت و حتی صدور دستوری مکتوب به‌زودی طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری صنعت نفت هم اجرایی و عملیاتی می شود.

💎 در این بین در شورای اداری و استخدامی هفته جاری هم درباره بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری صنعت نفت به صورت مفصل بحث و تبادل نظر شده و حتی گفته می‌شود تا پیش از پایان امسال این طرح عملیاتی خواهد شد که البته با توجه به پیشرفت اجرای پروژه‌های مربوط به منابع انسانی کمی بعید به نظر می‌رسد.

💎 در راستای اجرای این طرح، از اواخر آذرماه سال جاری نامه‌هایی از سوی معاونت منابع انسانی وزارت نفت به تمامی شرکت‌های اصلی و فرعی به‌منظور جمع آوری اطلاعات و راه اندازی بانک اطلاعاتی کارکنان پیمانکاری ارسال شده و با تکمیل این بانک اطلاعاتی و دسته بندی مشاغل و خدماتی که توسط کارکنان پیمانکاری در دست اجرا بود درباره نحوه و میزان بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری برنامه‌ریزی خواهد شد.

💎 در پایان طرح ترمیم و بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری صنعت نفت نهایی شده و حتی امروز دستور مکتوب وزیر نفت برای اجرای این طرح توسط «انرژی نیوز» مشاهده شده که امیدواریم پس از تعیین تکلیف و ابلاغ ترمیم تخصصی کارکنان قراردادی، پیشرفت عملیاتی شدن طرح بهبود معیشت کارکنان پیمانکاری هم با شتاب بیشتری در وزارت نفت جلو برود. / منبع انرژی نیوز

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی