واکنش خانواده‌های معترض سانچی به جان باختن سرنشینان هواپیمای اوکراینی
ایران‌پترونت یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ 7 روز قبل

واکنش خانواده‌های معترض سانچی به جان باختن سرنشینان هواپیمای اوکراینی

خانواده‌های معترض سانچی با نگارش پیامی ضمن تسلیت به بازماندگان سانحه هواپیمایی اوکراینی به جان باختن سرنشینان هواپیمای اوکراینی واکنش نشان دادند. به گزارش ایران پترونت متن این پیام بدین شرح است: سلام و عرض تسلیت به مناسبت سانحه دردناک و غم‌انگیز سقوط هواپیمای اوکراینی و جان باختن امیدهای آینده این مرز و بوم، اینجانب […]


خانواده‌های معترض سانچی با نگارش پیامی ضمن تسلیت به بازماندگان سانحه هواپیمایی اوکراینی به جان باختن سرنشینان هواپیمای اوکراینی واکنش نشان دادند.

به گزارش ایران پترونت متن این پیام بدین شرح است:

سلام و عرض تسلیت به مناسبت سانحه دردناک و غم‌انگیز سقوط هواپیمای اوکراینی و جان باختن امیدهای آینده این مرز و بوم، اینجانب از طرف خودم و به وکالت از موکلانم، ۱۰ خانواده چشم انتظار نفتکش سانحه‌دیده سانچی، مراتب انتقاد شدید خود را به سخنگوی دولت و سازمان هواپیمایی کشوری برای اصرار بر موضوعی که هنوز ادله‌ای برای اثبات یا رد آن وجود نداشت، اعلام می‌داریم.

ممکن است در جواب این مسئولان بگویند که با توجه به گفته‌های فرمانده نیروی هوایی سپاه تا روز جمعه از این موضوع مطلع نبوده‌اند، اما پاسخ ما به‌عنوان نمایندگان حقوقی موکلانم این است که در حادثه‌ای با این ابعاد باید پیش از اعلام موضع و پافشاری بر آن، منتظر نظر کارشناسان و اسناد و مدارک ماند.

بنابراین براین باوریم و امید داریم که همانگونه که پس از سه روز  واقعیت ماجرا روشن شد، با گذشت زمان و مدارک متقن بدست آمده، سانحه نفتکش سانچی نیز شفاف خواهد شد و در آن زمان، مدیران مربوطه وقت و برخی از مدیران شرکت نفتکش برای اصرار بر روند غیرکارشناسی صورت گرفته، شرمنده خانواده‌های چشم انتظار سانچی خواهند شد.

در پایان ضمن عرض تسلیت مجدد از رهبر فرزانه انقلاب درخواست می‌شود همانگونه که به محض اطلاع دستور انتشار و پیگیری موضوع هواپیما را صادر فرمودید، دستور فرمایید به شکایت اینجانبان ۱۰ خانواده چشم انتظار سانچی نیز بعد از دو سال رسیدگی عاجل شود.

ابرهیم شیرانی – احمد ذاکری- رضا عبدالهی- وکلای ۱۰ خانواده چشم انتظار خدمه سانچی

نوشته واکنش خانواده‌های معترض سانچی به جان باختن سرنشینان هواپیمای اوکراینی اولین بار در شبكه خبري نفت و انرژي ايران. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی