بهروز نعمتی رد صلاحیت شد
میزنفت یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ 7 روز قبل

بهروز نعمتی رد صلاحیت شد

به گزارش میز نفت، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اسفند ماه برگزار می‌شود و کمیته‌های تائید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی در حال بررسی صلاحیت نامزدهاست. چندی پیش بود که شنیده شد فریدون حسنوند توسط هیئت‌های بررسی رد صلاحیت شده است که سکوت وی در این باره، این گمانه را تقویت کرد. حالا در خبری که […]
به گزارش میز نفت، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اسفند ماه برگزار می‌شود و کمیته‌های تائید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی در حال بررسی صلاحیت نامزدهاست. چندی پیش بود که شنیده شد فریدون حسنوند توسط هیئت‌های بررسی رد صلاحیت شده است که سکوت وی در این باره، این گمانه را تقویت کرد.

حالا در خبری که رسانه‌های رسمی کشور اعلام کرده‌اند، نام بهروز نعمتی نیز در این فهرست قرار گرفته که قطعا خبری تلخ برای بیژن زنگنه است. نعمتی از اعضای کمیسیون انرژی است که نقش مهمی در برطرف کردن مشکلات بهارستانی وزیر نفت داشته و با وی در سفرهای خارجی نیز همراه بوده است.

نکته دیگر درباره نعمتی آن است که شائبه‌هایی درباره استخدام وی در وزارت نفت وجود دارد ولی وی ترجیح داده در این باره روشنگری نکند. با پایان عمر نمایندگی حسنوند و نعمتی در مجلس، زنگنه بزرگترین حامیان خود را از دست می‌دهد و تنها گزینه‌ای که برای او باقی می‌ماند، غلامرضا تاجگردون است.

علی لاریجانی، پشتوانه اصلی زنگنه در عالم سیاست و بهارستان نیز در انتخابات پیش رو شرکت نمی‌کند تا سال پایانی وزارت زنگنه با خالی شدن سنگر مجلس روبه رو شود.
 ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی