تحریم آمریکا پروژه گازی روسیه را به تأخیر انداخت
ایران‌پترونت سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ 2 هفته قبل

تحریم آمریکا پروژه گازی روسیه را به تأخیر انداخت

تحریم های آمریکا علیه خط لوله گازی نورد استریم ۲ که از روسیه به آلمان امتداد پیدا می‌کند آغاز فعالیت این پروژه را با تاخیر بیشتری مواجه کرد. به گزارش ایران‌پترونت، ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه اعلام کرد این خط لوله به ظرفیت انتقال سالانه ۵۵ میلیارد متر مکعب ممکن است فعالیت خود را در […]


تحریم های آمریکا علیه خط لوله گازی نورد استریم ۲ که از روسیه به آلمان امتداد پیدا می‌کند آغاز فعالیت این پروژه را با تاخیر بیشتری مواجه کرد.

به گزارش ایران‌پترونت، ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه اعلام کرد این خط لوله به ظرفیت انتقال سالانه ۵۵ میلیارد متر مکعب ممکن است فعالیت خود را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ آغاز کند که نشان دهنده احتمال وجود تاخیر بیشتر در راه اندازی این پروژه جنجالی است.

وی در یک کنفرانس مطبوعاتی با آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در مسکو گفت: با این حال این پروژه بدون نیاز به کمک بین‌المللی تکمیل خواهد شد.
پوتین در این اظهارات که در وب سایت کرملین منتشر شد، گفت: تکمیل ساخت نورد استریم ۲ چندین ماه به تاخیر خواهد افتاد اما من امیدوارم که تا پایان سال یا در سه ماهه نخست سال میلادی آینده کار ساخت آن تکمیل شود و فعالیت این خط لوله آغاز شود./بلومبرگ

م/۹۸

نوشته تحریم آمریکا پروژه گازی روسیه را به تأخیر انداخت اولین بار در شبكه خبري نفت و انرژي ايران. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی