شرکت پتروشیمی تبریز نیروی قرارداد مدت موقت استخدام می کند
نفت آنلاین جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸ 1 ماه قبل

شرکت پتروشیمی تبریز نیروی قرارداد مدت موقت استخدام می کند

به گزارش نفت آنلاین ؛ شرکت پتروشیمی تبریز در نظر دارد با استعانت از خداوند متعال در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف کمک به ایجاد اشتغال پایدار، بر اساس ضوابط، مقررات و آئین نامه استخدامی، نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین متقاضیان واجد شرایط مرد در مقاطع تحصیلی لیسانس و […]
به گزارش نفت آنلاین ؛ شرکت پتروشیمی تبریز در نظر دارد با استعانت از خداوند متعال در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف کمک به ایجاد اشتغال پایدار، بر اساس ضوابط، مقررات و آئین نامه استخدامی، نیروی انسانی مورد نیاز خود را از بین متقاضیان واجد شرایط مرد در مقاطع تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس (از بین داوطلبان بومی) طبق شرایط در نظر گرفته شده ( آزمون کتبی و روانشناختی، مصاحبه عمومی، فنی و معاینات پزشکی و گزینش) و با انعقاد قرارداد مدت موقت طبق قانون کار جذب نماید.

دفترچه آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی تبریز به محض آنکه به دست ما برسد در نفت آنلاین منتشر خواهد شد. / با توجه به اینکه تاریخ شروع ثبت نام از ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸ می باشد احتمالا دفترچه آزمون استخدامی از بامداد ۲۸ دی ماه منتشر خواهد شد.

—————————————————————————

همچنین مخاطبین عزیز می توانند اخبار مرتبط مربوط به آزمون استخدامی پتروشیمی تبریز و سایر اخبار استخدامی صنعت نفت و انرژی را در پیج اینستاگرام رسمی ما دنبال نمایند؛عضویت از طریق لینک زیر:
https://www.instagram.com/naftonlineادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی