انجام ۷۵۰ مورد تعمیرات و پشتیبانی خطوط لوله در نفت و گاز گچساران
نفت‌خبر دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ 5 ماه قبل

انجام ۷۵۰ مورد تعمیرات و پشتیبانی خطوط لوله در نفت و گاز گچساران

به گزارش گروه رسانه‌ای نفت خبر به نقل از شانا،  گفت: بازسازی و اصلاحیه تغییر قطر خطوط لوله نفت ورودی ۹ حلقه چاه در تفکیک‎گر ۱۶۷ گچساران یک با موفقیت انجام شد. وی ادامه داد: تعمیر محل نشتی خط ۴۲ اینچ، ایمن‌سازی و تعویض دو رشته خط لوله ۲۴ اینچ، تعمیر و ایمن‎سازحسین سبکباری خط لوله […]


به گزارش گروه رسانه‌ای نفت خبر به نقل از شانا،  گفت: بازسازی و اصلاحیه تغییر قطر خطوط لوله نفت ورودی ۹ حلقه چاه در تفکیک‎گر ۱۶۷ گچساران یک با موفقیت انجام شد.

وی ادامه داد: تعمیر محل نشتی خط ۴۲ اینچ، ایمن‌سازی و تعویض دو رشته خط لوله ۲۴ اینچ، تعمیر و ایمن‎سازحسین سبکباری خط لوله ۲۶ اینچ، ایمن‌سازی و تعویض خط اصلی و خطوط همراه عبوری از دیگر اقدام‎های این اداره از ابتدای امسال تاکنون بوده است.

وی به اهم فعالیت‎های پروژه‌ای انجام شده نیز اشاره و اظهار کرد: ایمن‎سازی خطوط لوله ۸ اینچ گاز هفت حلقه چاه، ایمن‎سازی به روش غلاف‎گذاری روی خط لوله ۲۶ و ۳۰ اینچ نفت و حذف انشعاب خط لوله ۲۶ اینچ نفت نمکی، ایمن‌سازی خطوط لوله ۲۴ اینچ و تعویض خطوط لوله ۶ اینچ پساب نمکزدایی از مهم‎ترین اقدام‎هایی بوده که از سوی این اداره انجام شده است.

سبکبار تصریح کرد: اداره نگهداری و تعمیرات از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۷۵۱ درخواست کار مانند اصلاحیه‎های مهندسی، درون و برون کارخانه‎ای، تعمیرات مترقبه و پیش‎گیرانه، اتصال مجدد و جمع‌آوری چاه‎ها، عملیات حفاظت کاتدی و مهار نشتی خطوط لوله را برای حفاظت و صیانت از تولید انجام داده است.

رئیس اداره نگهداری و تعمیرات خطوط لوله شرکت بهره‎برداری نفت و گاز گچساران درباره وظایف این اداره توضیح داد: پراکندگی تاسیسات این شرکت به عنوان دومین تولیدکننده نفت در مناطق نفت‎خیز جنوب سبب شده است کار در اداره نگهداری تعمیرات و خطوط لوله نفت گچساران نسبت به دیگر نقاط از حساسیت ویژه‎ای برخوردار باشد.

سبکبار افزود: این اداره وظایفی مانند برنامه‌ریزی، سازماندهی، هماهنگی و هدایت عملیات نگهداری، انجام تعمیرات اصلاحی روی خطوط لوله درون و بیرون تاسیسات، اجرای پروژه‎های غیرعمده، مطالعه و پیگیری برنامه‎های کوتاه‎مدت و بلندمدت شرکت، همکاری و هماهنگی با ادارات مهندسی عملیاتی، خدماتی، ادارات ستادی مناطق نفت‎خیز و دیگر شرکت‌های بهره‌بردار در اجرای پروژه‎های مشترک و نظارت بر حداکثر استفاده از تجهیزات، ماشین‎آلات و دیگر منابع و اطمینان از رعایت مقررات ایمنی را بر عهده دارد.

نوشته انجام ۷۵۰ مورد تعمیرات و پشتیبانی خطوط لوله در نفت و گاز گچساران اولین بار در نفت خبر naftkhabar. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی