ثبت۷۹ پیگرانی بدون حادثه در مجتمع گاز پارس جنوبی
ایران‌پترونت یکشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ 2 هفته قبل

ثبت۷۹ پیگرانی بدون حادثه در مجتمع گاز پارس جنوبی

مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از ثبت ۷۹ پیگرانی بدون حادثه در سال جاری خبر داد و گفت: این تعداد پیگرانی در یک سال از اتفاقات نادر در بالادست است. به گزارش ایران‌پترونت، هادی هاشم زاده فرهنگ، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اعلام این خبر گفت: با در دستور قرار گرفتن پیگرانی خطوط لوله […]


مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی از ثبت ۷۹ پیگرانی بدون حادثه در سال جاری خبر داد و گفت: این تعداد پیگرانی در یک سال از اتفاقات نادر در بالادست است.

به گزارش ایران‌پترونت، هادی هاشم زاده فرهنگ، مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با اعلام این خبر گفت: با در دستور قرار گرفتن پیگرانی خطوط لوله دریایی از سوی شرکت نفت و POGC این مجتمع شروع به انجام کار کرد.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع، بیشتر پیگرانی‌ها بعد از تعمیرات اساسی آغاز شد و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انجام رسید.
مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه یکپارچگی سلامت و مدیریت دارایی فیزیکی تاسیسات از اولویت‌های این مجتمع است گفت: ما تلاش کردیم با موقعیت بالادست خودمان را تطبیق دهیم.

فرهنگ تاکید کرد: همه پیگرانی‌ها بدون حادثه و طبق برنامه شرکت ملی نفت انجام شده است و در تلاشیم همه پیگرانی‌ها به صورت هوشمند و مکانیکال انجام شود.

م/۹۸

نوشته ثبت۷۹ پیگرانی بدون حادثه در مجتمع گاز پارس جنوبی اولین بار در شبكه خبري نفت و انرژي ايران. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی