حل مشکلات قراردادی تعدادی از رانندگان استیجاری NISOC
نفت آنلاین یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ 4 هفته قبل

حل مشکلات قراردادی تعدادی از رانندگان استیجاری NISOC

به گزارش خبرنگار نفت آنلاین؛با تاکید و پیگیری ویژه مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، پرداخت بخش اعظم مطالبات معوق تعدادی از خودروهای استیجاری مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت، تا کمتر از دو هفته دیگر انجام خواهد شد. شنیده ها حاکی از آن است که ظاهراً عده ای با تحریک رانندگان مذکور به ایجاد […]
به گزارش خبرنگار نفت آنلاین؛با تاکید و پیگیری ویژه مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، پرداخت بخش اعظم مطالبات معوق تعدادی از خودروهای استیجاری مدیریت مهندسی و ساختمان این شرکت، تا کمتر از دو هفته دیگر انجام خواهد شد.

شنیده ها حاکی از آن است که ظاهراً عده ای با تحریک رانندگان مذکور به ایجاد تجمع‌های غیرقانونی، قصد دارند در روند عادی حل مشکل قرارداد آن‌ها اخلال ایجاد نموده و انگیزه‌های مشکوک خود را تعقیب نمایند.

بر اساس پیگیری دقیق خبرنگار ما حقوق و مزایای رانندگان استیجاری در تمامی شرکت‌های تابعه شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بصورت منظم پرداخت شده است و تعویق در پرداخت حقوق تعدادی از رانندگان در یکی از مدیریت‌های Nisoc، نه به دلیل مشکلات مالی، بلکه صرفا به‌دلیل  مشکل قراردادی ایشان بوده و در حال حاضر تا حد زیادی مرتفع شده است.

شایان ذکر است صبح امروز تعدادی از این رانندگان با ارسال پیام به نفت آنلاین ، خواستار پیگیری موضوع توسط این رسانه خبری از مسئولین شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بودند.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی