معاون وزیر نفت از برنامه ترمیم حقوق کارکنان رسمی و پیمانکاری خبر داد
نفت آنلاین چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ 7 ماه قبل

معاون وزیر نفت از برنامه ترمیم حقوق کارکنان رسمی و پیمانکاری خبر داد

به گزارش نفت آنلاین ؛ دکتر «فرزین مینو» در گفتگویی با بیان اینکه مهمترین سیاست و برنامه ابلاغی وزیر نفت به معاونت منابع انسانی ترمیم، بهبود معیشت و رضایت‌مندی کارکنان رسمی و غیر رسمی صنعت نفت است، گفت: در این راستا دو برنامه کوتاه مدت و میان مدت تدوین شده و با هماهنگی وزیر نفت برنامه‌هایی […]


به گزارش نفت آنلاین ؛ دکتر «فرزین مینو» در گفتگویی با بیان اینکه مهمترین سیاست و برنامه ابلاغی وزیر نفت به معاونت منابع انسانی ترمیم، بهبود معیشت و رضایت‌مندی کارکنان رسمی و غیر رسمی صنعت نفت است، گفت: در این راستا دو برنامه کوتاه مدت و میان مدت تدوین شده و با هماهنگی وزیر نفت برنامه‌هایی با هدف ترمیم و بهبود معیشت مجموعه کارکنان صنعت نفت یا در دست اجرا بود و یا به زودی اجرایی می‌شود.

معاون منابع انسانی وزیر نفت با اعلام اینکه امیدوارم به زودی با اجرای کامل طرح ترمیم تخصصی کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت، برنامه‌های ترمیم حقوق سایر گروه‌های منابع انسانی هم در صنعت نفت اجرایی شود، تصریح کرد: پیش بینی می‌شود امروز مکانیزم رسمی پرداخت ترمیم تخصصی کارکنان قرارداد مدت موقت ابلاغ شود و امیدواریم تا پایان بهمن ماه پرداخت‌ها به پایان برسد.

این مقام مسئول با اشاره به تامین منابع مالی مورد نیاز پرداخت ترمیم تخصصی، اظهار داشت: این ترمیم به همراه بک پی آن از اول اردیبهشت ماه امسال محاسبه و پرداخت می‌شود و ترمیم تخصصی جدا از ترمیم عمومی و اصلاح و ترمیم درصد نوبت کاری‌ها است.

وی همچنین از پرداخت کمک معیشتی به تمامی کارکنان صنعت نفت که زیر سه میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنند خبر داد و افزود: پرداخت این کمک معیشت هم هفته آینده پس از تصویب در شورای اداری و استخدامی صنعت نفت به کارکنان مشمول پرداخت می‌شود.

درباره اجرای ماده ۱۰ قانون نفت خبرهای خوبی وجود دارد و همچنین طرح ترمیم و بهبود معیشت کارکنان متخصص رسمی و پیمانی صنعت نفت کلید خورده است.

در حوزه ترمیم حقوق و دستمزد کارکنان پیمانکاری صنعت نفت، آزمون استخدامی وزارت نفت، تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی، جذب گروه الف دانشگاه صنعت نفت، ترمیم نوبت کاری، اضافه کار و اجرای کامل بخشنامه ترمیم عمومی کارکنان قرارداد مدت موقت هم در روزهای آینده اطلاع‌رسانی مفصل خواهد شد. /منبع : انرژی‌نیوز

نوشته معاون وزیر نفت از برنامه ترمیم حقوق کارکنان رسمی و پیمانکاری خبر داد اولین بار در نفت آنلاین. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی