ابلاغ منشور اجرایی از سوی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران
نفت آنلاین شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ 3 ماه قبل

ابلاغ منشور اجرایی از سوی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران

به گزارش نفت آنلاین ؛ مهندس سید عبدالله موسوی توضیح داد: این منشور در قالب ۱۵ کارگروه تخصصی شکل گرفته که با همکاری نخبگان، کارشناسان، روسا و مدیران توانمند برنامه ریزی، بررسی نهایی و برای اجرا ابلاغ گردیده است. وی با بیان اینکه مدیران و روسای ادارات ستادی می بایست در چارچوب این منشور و مصوبات اعلام […]


به گزارش نفت آنلاین ؛ مهندس سید عبدالله موسوی توضیح داد: این منشور در قالب ۱۵ کارگروه تخصصی شکل گرفته که با همکاری نخبگان، کارشناسان، روسا و مدیران توانمند برنامه ریزی، بررسی نهایی و برای اجرا ابلاغ گردیده است.

وی با بیان اینکه مدیران و روسای ادارات ستادی می بایست در چارچوب این منشور و مصوبات اعلام شده از سوی کارگروه ها در مجموعه تحت سرپرستی اقدام نمایند، تصریح کرد: از این پس ارزیابی عملکردها براساس میزان دستیابی به این اهداف سنجش می شود.

موسوی صنعت حفاری را یکی از ارکان مهم زنجیره تولید نفت و گاز دانست و افزود: تحقق اهداف تولید بدون برنامه ریزی برای سازماندهی و توسعه این صنعت کلیدی امکان پذیر نخواهد بود.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در پیوند با این مطلب گفت: این شرکت به عنوان بازیگر اصلی و بازوی اجرایی وزارت نفت در صنعت حفاری نقش تعیین کننده ای برعهده دارد و توسعه و ارتقاء جایگاه آن در کسب و کار توجه ویژه به مدیریت هزینه ها می باشد.

وی اظهار کرد: براساس تحقیقات، مطالعات میدانی و بازدیدهای به عمل آمده از بخش های مختلف شرکت، پس از حذف ساختارهای مجازی و موازی به منظور بکارگیری ظرفیت های موجود و بهبود شرایط سازمان منشور اجرایی شرکت تهیه و جامه عمل به خود گرفت.

 موسوی با اشاره به دو اصل اساسی در این منشور مبنی بر « افزایش درآمدهای عملیاتی و بهینه سازی هزینه ها» افرود: در این زمینه با تدوین ۱۷ سرفصل، راهکارهای تخصصی و کارشناشی  مشخص و پی جویی آنها مورد تاکید قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: کارگروه های تعیین شده در این ارتباط شامل « مطالعات و تحقیقات بازار و تعیین  نرخ رقابتی»، « ارتقای بازسازی و تعمیرات اساسی»، «بهبود راندمان و کارایی عملیاتی»، سازماندهی اموال و دارایی ها و  «بهینه سازی زنجیره تامین کالا و مواد» می باشد.

وی ادامه داد: از دیگر کار گروه ها « رعایت انضباط مالی، تحقق درآمدها و بهینه سازی هزینه های تشکیلاتی، « سیاستگذاری برون سپاری»، « ساماندهی و سیاستگذاری تامین مصرف سوخت» و « ساماندهی شعب و دفاتر شرکت» به شمار می آیند.

موسوی « ساماندهی شعبه کیش» ،  « توانمند سازی حوزه حقوقی و قراردادی»، « چابک سازی سازمانی» ، « توانمند سازی مدیریت پروژه های حفاری»، « یکپارچه سازی سامانه های IT » و « بهینه سازی و ساماندهی خودروها» را سایر کار گروه های تعریف شده در منشور اجرایی شرکت عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به اینکه ترکیب اعضاء و حوزه فعالیت این ۱۵ کار گروه با مشارکت ۱۳۲ نفر از مدیران، معاونان، روسا، سرپرستان و نمایندگان بخش های مرتبط، خاطر نشان کرد: با توجه به مدت زمان تعیین شده برای هر کار گروه در قالب سه، شش و یک سال و مستمر ، لازم است گزارش های اقدامات جهت پایش به صورت ماهیانه به مدیریت برنامه ریزی تلفیقی اعلام و این مدیریت در بازه های زمانی سه ماهه اثر بخشی اجرای اقدامات را بررسی و گزارش نماید.

نوشته ابلاغ منشور اجرایی از سوی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران اولین بار در نفت آنلاین. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی