بازدید وزیر نفت سابق از پارس جنوبی
نفت آنلاین پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ 3 ماه قبل

بازدید وزیر نفت سابق از پارس جنوبی

به گزارش نفت‌آنلاین؛رستم قاسمی وزیر سابق نفت طی بازدید از چند پروژه پارس جنوبی، با بیان اینکه توسعه ۱۵ فاز بزرگ‌ترین میدان گازی جهان درست در روزهای تحریم آغاز شد گفت: پارس جنوبی نماد توانمندی ایران و ایرانی و تبلور غرور ملی است. وی امروز پنج شنبه ۱۵ فروردین، در حاشیه بازدید از فازهای ۲۲ […]


به گزارش نفت‌آنلاین؛رستم قاسمی وزیر سابق نفت طی بازدید از چند پروژه پارس جنوبی، با بیان اینکه توسعه ۱۵ فاز بزرگ‌ترین میدان گازی جهان درست در روزهای تحریم آغاز شد گفت: پارس جنوبی نماد توانمندی ایران و ایرانی و تبلور غرور ملی است.

وی امروز پنج شنبه ۱۵ فروردین، در حاشیه بازدید از فازهای ۲۲ تا ۲۴ که به‌تازگی توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به بهره‌برداری رسیده است گفت: زمانی که شرکت‌های خارجی ایران را ترک کردند منتظر توقف طرح‌ها و پروژه‌های وزارت نفت بودند اما نه‌تنها چنین اتفاقی رخ نداد بلکه شرکت‌های ایرانی تحریم‌ها را تبدیل به فرصت کرده و توانستند افتخاری بزرگ برای کشور بیافرینند.

وزیر سابق نفت تصریح کرد: مقام معظم رهبری یک‌بار در سال ۱۳۹۰ با سفر به پارس جنوبی از روند اجرای پروژه‌ها بازدید کردند و طی حمایت تمام‌قد از توسعه میدان‌های نفتی و گازی توسط پیمانکاران داخلی، از تصمیمات گرفته‌شده در این خصوص قدردانی کردند.

نوشته بازدید وزیر نفت سابق از پارس جنوبی اولین بار در نفت آنلاین. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی