به مشکلات نیروهای قراردادی و پیمانکاری شرکت مناطق نفتخیز رسیدگی می‌شود
نفت آنلاین شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ 2 ماه قبل

به مشکلات نیروهای قراردادی و پیمانکاری شرکت مناطق نفتخیز رسیدگی می‌شود

به گزارش نفت آنلاین به نقل از NISOC،‌ ابراهیم منصور نژاد با اشاره به نقش کلیدی نیروی انسانی در پیشبرد اهداف سازمان اظهار داشت:‌ در راستای توجه به وضعیت نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمان، با موافقت مدیر عامل محترم مقرر شده است به منظور بررسی و پیگیری مشکلات کارکنان ارکان ثالث و قرارداد مدت […]


به گزارش نفت آنلاین به نقل از NISOC،‌ ابراهیم منصور نژاد با اشاره به نقش کلیدی نیروی انسانی در پیشبرد اهداف سازمان اظهار داشت:‌ در راستای توجه به وضعیت نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمان، با موافقت مدیر عامل محترم مقرر شده است به منظور بررسی و پیگیری مشکلات کارکنان ارکان ثالث و قرارداد مدت موقت،‌ نشست هایی با حضور نمایندگان این دسته از کارکنان برگزار شود.

وی گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، برای رسیدگی به مسائل نیروهای ارکان ثالث واحدهای ستادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و مارون ۳ جلسه و رسیدگی به مسائل کارکنان قراردادی ۶ جلسه جداگانه تشکیل می شود.

منصور نژاد با بیان اینکه این جلسات از اواخر فروردین ماه تا پایان خردادماه ۱۳۹۸ برگزار خواهند شد خاطرنشان کرد:‌ در گام بعدی نیز مشکلات نیروهای غیر رسمی شرکت های بهره برداری نفت و گاز آغاجاری،‌ گچساران و مسجدسلیمان طی نشست هایی در آن شرکت ها با حضور نمایندگان کارکنان مورد اشاره پیگیری خواهد شد.

مدیرمنابع انسانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تصریح کرد: در این جلسات موارد و اقدامات صورت گرفته در خصوص این دسته از کارکنان سازمان تشریح و مسائل و مشکلات مطروحه که قابل اقدام و رفع در سطح شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نباشند و نیاز به بررسی و طرح در سطوح بالاتر تصمیم سازی داشته باشند به مبادی ذی ربط انعکاس خواهند یافت.

وی افزود: در این خصوص با تمام مدیریت ها و واحدهای ستادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت های بهره برداری نفت و گاز کارون و مارون مکاتبات لازم انجام شده و از آنها خواسته شده است نمایندگان نیروهای ارکان ثالث و قرارداد مدت موقت خود را معرفی نمایند.

نوشته به مشکلات نیروهای قراردادی و پیمانکاری شرکت مناطق نفتخیز رسیدگی می‌شود اولین بار در نفت آنلاین. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی