۱۰ جایگاه سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب احداث می شود
ایران‌پترونت دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ 3 ماه قبل

۱۰ جایگاه سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب احداث می شود

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از احداث ۱۰ جایگاه سی‌ان‌جی در شهرستان‌های جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد. به گزارش”ایران پترونت”، داود فعال پور با بیان این خبر افزود: تعداد ۱۰باب جایگاه سی‌ان‌جی در شهرستان‌های میاندوآب، بوکان، مهاباد، نقده و پیرانشهر با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر […]


مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از احداث ۱۰ جایگاه سی‌ان‌جی در شهرستان‌های جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.
به گزارش”ایران پترونت”، داود فعال پور با بیان این خبر افزود: تعداد ۱۰باب جایگاه سی‌ان‌جی در شهرستان‌های میاندوآب، بوکان، مهاباد، نقده و پیرانشهر با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در حال ساخت است .

وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی تعداد پنج باب از جایگاه‌های سی‌ان‌جی در حال احداث بالای ۹۰ درصد است، تصریح کرد: با بهره برداری از این جایگاه ها تعداد جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سطح منطقه میاندوآب به ۵۸باب خواهد ‌رسید.

فعال پور در ادامه گفت: باتوجه به استقبال عمومی شهروندان در خصوص استفاده از سوخت پاک و همچنین صرفه جویی در مصرف بنزین، روزانه به صورت میانگین حدود ۴۵۰ هزار متر مکعب گاز طبیعی در منطقه میاندوآب مصرف می‌شود و با بهره برداری از جایگاه‌های سی‌ان‌جی در حال ساخت ۱۰۰هزار متر مکعب در ساعت به میزان توزیع روزانه گاز طبیعی در این منطقه افزوده خواهد شد.

وی در پایان با اعلام اینکه ۴۸ جایگاه سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب در حال حاضر به توزیع سوخت فعالیت دارند،گفت: این تعداد شامل ۲۱ باب جایگاه سی‌ان‌جی تک منظوره و ۲۷ باب جایگاه دو منظوره است که به صورت شبانه روزی در امر توزیع سوخت پاک سی ان جی فعالیت دارند./ روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب

س/۴۱

نوشته ۱۰ جایگاه سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب احداث می شود اولین بار در شبكه خبري نفت و انرژي ايران. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی