افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت در استان خوزستان اعمال شد
نفت آنلاین چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ 3 ماه قبل

افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت در استان خوزستان اعمال شد

به گزارش خبرنگار نفت آنلاین ؛ سال گذشته در راستای ماده ۱۱۲ قانون توسعه پنج ساله ششم کشور قانونی تصویب شد که طی آن ۷۰ درصد کارکنان ادارات خوزستان مشمول این قانون شدند و ۲۵ درصد افزایش حقوق برای انگیزه ماندن و بدی هوا در خوزستان تصویب و اجرایی شد. یکی از نمایندگان اهواز در […]


به گزارش خبرنگار نفت آنلاین ؛ سال گذشته در راستای ماده ۱۱۲ قانون توسعه پنج ساله ششم کشور قانونی تصویب شد که طی آن ۷۰ درصد کارکنان ادارات خوزستان مشمول این قانون شدند و ۲۵ درصد افزایش حقوق برای انگیزه ماندن و بدی هوا در خوزستان تصویب و اجرایی شد.

یکی از نمایندگان اهواز در مجلس سال گذشته در این خصوص گفته بود: این قانون برای ۷۰ درصد ادارات مناطق مختلف استان تصویب شده و برخی مناطق استان شامل شهرستانهای شرق استان شامل این قانون نشده اند اما در تلاش هستیم این قانون را برای ۳۰ درصد مناطق باقیمانده استان را هم تصویب کنیم.

درخصوص اجرایی شدن این اضافه حقوق طی ماده ۱۱۲ باید کارکنان محترم دستگاهای دولتی و اجرایی به حکم کارگزینی ۹۸ خود یا فیش حقوقی بر اساس دستمزد سال ۹۸ رجوع کنند و ببینند ایا این افزایش حقوق برای آنها منظور شده یا خیر.

◀پ.ن: پیگیری نفت آنلاین نشان میدهد این قانون از اردیبهشت ماه سال جاری برای اکثر کارکنان دولت در شهرستان های مشمول این طرح در استان خوزستان اعمال شده است؛تصویر افزایش حقوق یکی از کارکنان شهرداری اهواز در حکم کارگزینی ایشان از اردیبهشت ماه ۹۸ را نشان می‌دهد‌.

◀کارکنان صنعت نفت در استان خوزستان نیز تابع قوانین و شرایط وزارت نفت هستند و در صورت تایید این وزارتخانه ؛ این دسته از کارکنان نیز مشمول این طرح خواهند شد؛

🔴🔴آخرین اخبار موثق از افزایش حقوق کارکنان دولت در استان خوزستان را در کانال تلگرام #نفت_آنلاین دنبال کنید؛ عضویت از طریق لینک زیر:
🌎 عضویت

نوشته افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت در استان خوزستان اعمال شد اولین بار در نفت آنلاین. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی