اخبار کوتاه نفت‌آنلاین از آخرین تحولات نفتی ایران؛
نفت آنلاین پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ 3 ماه قبل

اخبار کوتاه نفت‌آنلاین از آخرین تحولات نفتی ایران؛

مسعود کرباسیان، معاون وزیر نفت با صدور حکمی، مسئولیت برآورد بودجه جاری و سرمایه‌ای شرکت‌های تابعه، مدیریت‌ها و واحدهای ستادی شرکت ملی نفت ایران را به مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی این شرکت واگذار کرد. معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با صدور حکمی، علی غفاری‌نژاد را به عنوان سرپرست برنامه‌ریزی و هدایت سیستم جامع نیروی انسانی […]


◀مسعود کرباسیان، معاون وزیر نفت با صدور حکمی، مسئولیت برآورد بودجه جاری و سرمایه‌ای شرکت‌های تابعه، مدیریت‌ها و واحدهای ستادی شرکت ملی نفت ایران را به مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی این شرکت واگذار کرد.

◀معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی با صدور حکمی، علی غفاری‌نژاد را به عنوان سرپرست برنامه‌ریزی و هدایت سیستم جامع نیروی انسانی این معاونت منصوب کرد.

◀رئیس اداره مطالعات مهندسی مخازن شرکت نفت مناطق مرکزی بر ضرورت مطالعه ازدیاد برداشت در مخازن آسماری و بنگستان تاکید کرد .

◀دکتر مینو:افزایش حقوق ۹۸ نیروهای قراردادی براساس قانون کار خواهد بود.

◀به مناسبت ماه مبارک رمضان اعضای پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون اقدام به پخت و توزیع غذا در بین خانواده های نیازمند نمودند.

◀با پیگیر‌های صورت گرفته سنوات سال ۱۳۹۷ نیروهای پیمانکاری شرکت ملی حفاری ایران بزودی پرداخت خواهد شد.

◀خبرگزاری فارس:در بخشنامه‌ای که بهمن ماه ۹۷ از سوی مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس ابلاغ شده است، سقف حقوق مدیران این مجموعه خصولتی درمنطقه شمال به بیش از ۲۶میلیون تومان و مدیران این مجموعه خصولتی در منطقه جنوب به حدود ۳۴ میلیون تومان افزایش پیدا کرده است.

◀عضو هیئت رئیسه مجلس: هفته آینده موضوع افزایش حقوق‌ها در مجلس بررسی و با هر گونه تخلف برخورد می‌شود.

نوشته اخبار کوتاه نفت‌آنلاین از آخرین تحولات نفتی ایران؛ اولین بار در نفت آنلاین. پدیدار شد.



ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی