دستگیری یکی از مدیران نفتی هنگام خروج از کشور+خبرتکمیلی
نفت آنلاین چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ 4 ماه قبل

دستگیری یکی از مدیران نفتی هنگام خروج از کشور+خبرتکمیلی

به گزارش #نفت_آنلاین ؛خبرگزاری تسنیم دقایقی نوشت:مدیر مالی وزارت نفت ۲۵ میلیون دلار از حساب این وزارتخانه خارج و به حساب یک صراف واریز کرده بود و به ظاهر می‌خواستند با این پول کار کنند. براساس این گزارش مدیرمالی وزارت نفت و فرد صراف صرفه نظر از این که خروج این ارز غیرقانونی و جرم […]


به گزارش #نفت_آنلاین ؛خبرگزاری تسنیم دقایقی نوشت:مدیر مالی وزارت نفت ۲۵ میلیون دلار از حساب این وزارتخانه خارج و به حساب یک صراف واریز کرده بود و به ظاهر می‌خواستند با این پول کار کنند.

براساس این گزارش مدیرمالی وزارت نفت و فرد صراف صرفه نظر از این که خروج این ارز غیرقانونی و جرم محسوب می‌شود قصد انتقال مبلغ مذکور را به خارج از کشور داشتند.

مدیر مالی وزارت نفت صبح امروز قصد خروج از کشور را داشت که دستگیر شد. همزمان با دستگیری این مقام مسئول در وزارت نفت صراف متخلف نیز دستگیر و هر دو روانه زندان شدند و حسابی که دلارها به آن واریز شده نیز مسدود شده است/منبع: تسنیم

……..

تکمیلی:

☑خبرگزاری شانا وابسته به روابط عمومی وزارت نفت دقایقی پیش در واکنش به خبر دستگیری مدیر مالی وزارت نفت توسط خبرگزاری تسنیم اعلام کرد: در پی بررسی صورت‌های مالی یکی از شرکت‌های فرعی لایه ۲ پیمانکاری وزارت نفت از سوی مجمع عمومی عادی سالانه آن شرکت، مشخص شد مبالغ قابل‌توجه ارزی بالغ بر یک سال به صورت راکد در حساب یکی از صرافی‌های طرف حساب باقی مانده که با اعلام موضوع از ناحیه شرکت پیمانکار اصلی و طرح در مرجع قضائی و اقدام به‌موقع آقای تورک، معاون محترم دادستانی عمومی و انقلاب تهران و سرپرست دادسرای مبارزه با جرائم پولی بانکی به‌واسطه صدور دستورهای لازم و تلاش سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات، اقدام‌های مترتبه قضایی به‌منظور جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی معمول گردید.

پ‌ن: شایان ذکر است در ساختار وزارت نفت سمتی بنام مدیر مالی وجود ندارد.

نوشته دستگیری یکی از مدیران نفتی هنگام خروج از کشور+خبرتکمیلی اولین بار در نفت آنلاین. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی