مسعود پارسی مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت خزر شد
نفت آنلاین چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ 6 ماه قبل

مسعود پارسی مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت خزر شد

به گزارش نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت نفت خزر، دکتر اصولی مدیرعامل این شرکت طی حکمی مسعود پارسی را به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت خزر منصوب کرد. در متن حکم آمده است: “نظر به مراتب تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان  شرکت […]


به گزارش نفت آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت نفت خزر، دکتر اصولی مدیرعامل این شرکت طی حکمی مسعود پارسی را به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت خزر منصوب کرد.

در متن حکم آمده است:

نظر به مراتب تعهد و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مدیر مهندسی و ساختمان  شرکت نفت خزر منصوب می شوید. با عنایت به جایگاه و اهمیت این مسئولیت توجه به مسائل ذیل حائز اهمیت و مورد تاکید است :

۱- برنامه ریزی، کنترل ونظارت بر کلیه فعالیت های آن مدیریت در امور مهندسی و اجرا و همچنین بهینه سازی فرآیندهای اجرایی متناسب با شرایط شرکت.

۲- اهتمام ویژه به امور مربوط به برنامه ریزی، اجرا و نظارت بر تعمیرات و نگهداشت ناوگان دریایی با توجه به ماموریت و اهداف پیش روی شرکت.

۳- نظارت عالیه بر انجام فعالیت های پیمانکاران طبق مفاد قرارداد.

۴- بهره مندی حداکثری از ظرفیت کارشناسان و متخصصان آن مدیریت به منظور هم افزایی و افزایش کیفی فعالیت ها همسو با اهداف شرکت.

امید است با یاری خداوند متعال و بهره گیری از توان همکاران خدوم در آن مجموعه، در انجام وظایف محوله موفق و پیروز  باشید.

نوشته مسعود پارسی مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت خزر شد اولین بار در نفت آنلاین. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی