خریداری ۳۵ میلیارد تومان تجهیزات برای آبرسانی به روستا‌های سیل‌زده لرستان
ایران‌پترونت چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ 5 ماه قبل

خریداری ۳۵ میلیارد تومان تجهیزات برای آبرسانی به روستا‌های سیل‌زده لرستان

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: ۳۵ میلیارد تومان تجهیزات برای آبرسانی به روستا‌های سیل‌زده این استان خریداری شد. به گزارش ایران‌پترونت، “مجتبی دالوند” در جلسه قرارگاه پیشرفت و آبادانی لرستان با اشاره به تعهدات شرکت آب و فاضلاب روستایی برای آبرسانی به دهستان‌های محروم استان، اظهار داشت: احداث مخزن […]


معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: ۳۵ میلیارد تومان تجهیزات برای آبرسانی به روستا‌های سیل‌زده این استان خریداری شد.

به گزارش ایران‌پترونت، “مجتبی دالوند” در جلسه قرارگاه پیشرفت و آبادانی لرستان با اشاره به تعهدات شرکت آب و فاضلاب روستایی برای آبرسانی به دهستان‌های محروم استان، اظهار داشت: احداث مخزن آبرسانی در دو روستای بخش «پاپی» یکی از این تعهدات بوده که به‌زودی با همکاری سپاه این امر عملیاتی خواهد شد.
وی با اشاره به اختصاص ۱۳۰۰ متر لوله آبرسانی به مردم روستا‌های «مهوک»، گفت: سپاه استان کار احداث مخزن آبرسانی روستا‌های «حیان» و «تیان» را نیز انجام داده و تامین الکتروپمپ این روستاها از طریق شرکت آبفار انجام خواهد شد.
وی افزود: یک روستا در شهرستان الیگودرز نیز با همکاری سپاه برای آبرسانی در دستور کار است که شرکت آبفار تعهداتش را انجام داده و منتظر همکاری قرارگاه برای ادامه پروژه کیش گله بید هستیم.
دالوند با اشاره به آبرسانی به یک روستا در منطقه چگنی در قالب این تعهدات، افزود: مطالعات روستا‌های مناطق محروم پلدختر نیز انجام شده و یک روستا در شهرستان دلفان برای آبرسانی در دستور کار است.
وی با اشاره به مطالعه چند روستا در شهرستان‌های کوهدشت، الیگودرز و… گفت: در جریان سیلاب، شبکه آبرسانی ۹۶۴ روستای استان آسیب دید، اکنون شبکه آبرسانی ۷۰ روستا بازسازی شده و ما بقی نیاز به اعتبار دارند و با توجه به اینکه به‌صورت موقت راه‌اندازی شده‌اند جهت بازسازی دائمی نیاز به اعتبار دارند.
دالوند، گفت: ۲۰ میلیارد تومان برای بازسازی شبکه آبرسانی روستایی استان اختصاص پیدا کرد، مناقصه ۱۰ پروژه آبرسانی انجام شده و حدود ۳۵ میلیارد تومان نیز تجهیزات خریداری شده و روستا‌ها به صورت موقت آبرسانی شده‌اند./ پاون

م/۹۸

نوشته خریداری ۳۵ میلیارد تومان تجهیزات برای آبرسانی به روستا‌های سیل‌زده لرستان اولین بار در شبكه خبري نفت و انرژي ايران. پدیدار شد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی