تجهیزات مناطق نفتخیز جنوب در معرض تهدید دشمنان قرار دارند
نفت آنلاین چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ 5 ماه قبل

تجهیزات مناطق نفتخیز جنوب در معرض تهدید دشمنان قرار دارند

به گزارش نفت آنلاین ؛ احمد محمدی روز چهارشنبه در شورای پدافند غیرعامل خوزستان  در سرسرای استانداری در اهواز بیان کرد: بیش از ۱۱ هزار تاسیسات شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در ۴۰۰ هزار کیلومترمربع در ۶ استان کشور گسترده است و ۶۵ درصد این تاسیسات در خوزستان قرار دارد. وی گفت: شرکت ملی مناطق نفت […]
به گزارش نفت آنلاین ؛ احمد محمدی روز چهارشنبه در شورای پدافند غیرعامل خوزستان  در سرسرای استانداری در اهواز بیان کرد: بیش از ۱۱ هزار تاسیسات شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در ۴۰۰ هزار کیلومترمربع در ۶ استان کشور گسترده است و ۶۵ درصد این تاسیسات در خوزستان قرار دارد.

وی گفت: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برای حفاظت از تاسیسات و تجهیزات خود از تهدیدهای دشمنان، تردد پیمانکاران و افراد غیر شرکتی به تاسیسات مهم این شرکت را به حداقل رسانده است.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب افزود: در ۶ ماه نخست امسال یکصد مانور عملیاتی در خصوص پدافند غیر عامل در مناطق مختلف این شرکت برگزار شد.
وی ادامه داد: برخی از تاسیسات نفتی در شهرستان اهواز در کنار رودخانه کارون و یا در نزدیکی محل زندگی مردم قرار گرفته به همین منظور به مراقبت ویژه و امنیتی نیاز دارند.

جانشین سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان نیز بیان کرد: قرارگاه زیستی در پدافند غیرعامل از اهمیت ویژه ای برخوردار است که متاسفانه به این موضوع از سوی دستگاه های اجرایی خوزستان توجهی نمی شود.

سردار محمود معین پور با اشاره به اینکه قرارگاه زیستی پدافند غیرعامل نیز باید فعالیت بیشتری داشته باشد افزود: متاسفانه برنامه های منسجمی برای فعالیت در بخش قرارگاه زیستی پدافند غیرعامل وجود ندارد.

وی گفت: طرح ها و برنامه هایی که در خوزستان در بخش های مختلف زیستی انجام می گیرد باید همراه با نظر و پیشنهادات قرارگاه زیستی پدافند غیرعامل باشد.
سردار معین پور بیان کرد: با توجه به گرمای شدید در خوزستان شرایط فعال سازی انواع میکروب ها و ویروس های تهدید کننده وجود دارد به همین منظور فعال بودن قرارگاه زیستی پدافند غیر عامل در خوزستان برای حفظ امنیت این استان بسیار اهمیت دارد.ادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی