آخرین خبر موثق در خصوص افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین
نفت آنلاین پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ 3 هفته قبل

آخرین خبر موثق در خصوص افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین

به گزارش خبرنگار نفت آنلاین ؛ برخی از منابع خبری از چند روز گذشته از افزایش قیمت بنزین از روزهای آینده خبر دادند. این منابع حتی نحوه افزایش قیمت بنزین و میزان آن و مقدار سهمیه خودروهای شخصی را نیز اعلام می کنند. هنوز هیچ مقام مسئولی در دولت نسبت به این اخبار واکنش نشان […]
به گزارش خبرنگار نفت آنلاین ؛ برخی از منابع خبری از چند روز گذشته از افزایش قیمت بنزین از روزهای آینده خبر دادند. این منابع حتی نحوه افزایش قیمت بنزین و میزان آن و مقدار سهمیه خودروهای شخصی را نیز اعلام می کنند.

هنوز هیچ مقام مسئولی در دولت نسبت به این اخبار واکنش نشان نداده است و آنرا تایید و تکذیب نکرده است و این موضوع خبر احتمال سهمیه بندی بنزین را قوت می بخشد.

از تهران و شهرستان ها نیز خبر می رسد اخبار ضد و نقیض از افزایش و سهمیه بندی قیمت بنزین باعث طولانی تر شدن صف پمپ بنزین ها شده است.

حال باید دید امشب یا طی روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و آِیا اخبار منتشر شده در این خصوص در فضای مجازی به واقعیت می پیوندد یا خیر؟

نفت انلاین به محض دریافت آخرین اخبار در این خصوص از طریق وب سایت ؛ پیج اینستاگرام و کانال تلگرام رسمی خود اطلاع رسانی خواهد نمود.
 
اخبار موثق   سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام نفت آنلاین دنبال کنید ؛
عضویت از طریق لینک های زیر
عضویت در پیج اینستاگرام
عضویت در کانال تلگرامادامه خبر

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی