قراردادی‌ها مثل کارکنان رسمی خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت را دریافت می‌کنند
نفت‌خوان دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ 11 ماه قبل

قراردادی‌ها مثل کارکنان رسمی خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت را دریافت می‌کنند

 «حبیب الله سمیع»  درباره آخرین وضعیت بیمه تکمیلی کارکنان قرارداد مدت معین و موقت صنعت نفت، گفت: در شرایط فعلی جمعیت کارکنان قرارداد شاغل در صنعت نفت حدود ۳۵ هزار نفر بوده که با احتساب خانواده‌ها این جمعیت به حدود ۱۰۵ هزار نفر افزایش می‌یابد.  مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به […]

 «حبیب الله سمیع»  درباره آخرین وضعیت بیمه تکمیلی کارکنان قرارداد مدت معین و موقت صنعت نفت، گفت: در شرایط فعلی جمعیت کارکنان قرارداد شاغل در صنعت نفت حدود ۳۵ هزار نفر بوده که با احتساب خانواده‌ها این جمعیت به حدود ۱۰۵ هزار نفر افزایش می‌یابد.

 مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به ابلاغ بخشنامه و دستورعمل بهبود معیشت کارکنان قراردادی از سوی وزارت نفت، تصریح کرد: یکی از خدمات جدید قابل ارائه به کارکنان قرارداد مدت موقت، بیمه تکمیلی این دسته از کارکنان و خانواده‌های آنها بوده است.

 این مقام مسئول با بیان اینکه با انجام تشریفات قانونی از سوی شرکت ملی نفت ایران، بیمه دانا به‌عنوان برنده مناقصه بیمه کارکنان قرارداد مدت موقت انتخاب شده است، اظهار داشت: با انتخاب بیمه دانا، تاکنون دو نشست بین این شرکت بیمه، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و معاونت غیرصنعتی شرکت نفت برای تعریف یک ساز و کار استفاده کارکنان قراردادی در قالب بیمه تکمیلی از خدمات سازمان بهداشت و درمان انجام شده است.

 وی با با تاکید بر اینکه به‌زودی تفاهم نامه‌ای بین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و بیمه دانا امضا خواهد شد، تاکید کرد: با این توافق تمامی کارکنان قرارداد مدت موقت و معین می‌توانند همچون کارکنان رسمی از تمامی مزایا و امکانات سازمان و بهداشت صنعت نفت در تهران و کل نقاط کشور استفاده کنند و هیچ گونه محدودیتی هم وجود ندارد.

 سمیع با یادآوری اینکه استفاده کارکنان قراردادی از امکانات سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت مشمول فرانشیز ۲۰ درصدی خواهد شد، خاطرنشان کرد: با امضای تفاهم نامه با بیمه دانا جزئیات بیشتری در روزهای آینده اعلام خواهد شد. منبع انرژی نیوز

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
کانال تلگرام نفت خوان ما را از طریق کانال دنبال کنید.

آخرین اخبار

پربازدید

اخبار استخدامی